Fotowoltaika dla firm Wrocław

Najlepsze wsparcie nowoczesnego biznesu!

Wykorzystaj potencjał ekonomiczny swojej firmy i zainwestuj w instalację fotowoltaiczną.
W przypadku przedsiębiorstw inwestycja zwraca się z jeszcze większym tempem. Co więcej, przysługuje Ci szereg dodatkowych profitów.

Korzystaj z atrakcyjnej oferty leasingowania. Sprzedawaj nadwyżki wyprodukowanej energii. Stwórz własną elektrownię, która będzie przynosić korzyści bez zaangażowania osób trzecich. Bądź niezależny i samowystarczalny. Zabezpiecz się przed wzrostem cen energii. Buduj lepszą przyszłość, stawiając na zrównoważony rozwój swojego przedsiębiorstwa.

Sprzedaż nadwyżki

Każde przedsiębiorstwo, które posiada instalację fotowoltaiczną, może sprzedać nadprodukowaną energię.  Zakłady energetyczne mają obowiązek wykupić wszystkie nadwyżki. Cena określana jest raz w roku na podstawie średnich kosztów sprzedaży energii elektrycznej. Obecnie wynosi około 30 groszy brutto za 1 kWh.

Jest to czysty zysk, który pozwala na szybki zwrot inwestycji fotowoltaicznej. Podczas weekendów oraz innych przerw w działalności firmy panele słoneczne zarabiają za Ciebie.

Leasing

Jedną z popularniejszych form finansowania instalacji fotowoltaicznych dla firm jest leasing. Najważniejszym atutem rozwiązania jest możliwość zbudowania instalacji bez inwestowania środków własnych. System fotowoltaiczny sam na siebie zarabia. Dzięki comiesięcznym oszczędnościom częściowo pokrywamy raty leasingu.

Co więcej, leasing na instalację fotowoltaiczną można wpisać w koszty działalności firmy. Efektem jest zmniejszenie obciążenia podatkowego Twojej działalności. Leasing nie powiększa zadłużenia i pozwala na utrzymywanie dobrego wizerunku przedsiębiorstwa. Zamiast generować kolejne koszty, warto postawić na długofalową inwestycję, która w przyszłości będzie przynosić wymierne korzyści.

Specjalizujemy się w obsłudze wymagających klietów

Dzięki wysokim kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu w realizacji inwestycji fotowoltaicznych sprostamy nawet najbardziej skomplikowanym projektom.

Jeśli interesuje Cię montaż paneli fotowoltaicznych na dachu Twojej firmy, skontaktuj się z nami. Służymy fachowym doradztwem, także w zakresie finansowania i pozyskiwania dotacji.